Ημέρα Καριέρας 2024: save the date

Με χαρά σας ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή της “Ημέρας Καριέρας 2024” που θα διοργανώσει η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων την Πέμπτη 23 Μαΐου 2024.

Η “Ημέρα Καριέρας 2024” αποτελεί μια μοναδική ευκαιρία για τη δημιουργία ενός εποικοδομητικού περιβάλλοντος δικτύωσης και εξωστρέφειας ανάμεσα στους/στις φοιτητές/τριες, τους/τις αποφοίτους, τους/τις  μεταπτυχιακούς/κές φοιτητές/τριες, τους/τις υποψήφιους/ιες διδάκτορες και τους/τις κατόχους διδακτορικών, με τον επιχειρηματικό και επιχειρησιακό κόσμο.

Σύντομα θα ακολουθήσει αναλυτική ενημέρωση για τον τρόπο και τις προϋποθέσεις συμμετοχής.

Είμαστε βέβαιοι ότι η συμμετοχή σας θα ενισχύσει την επιτυχία αυτής της σημαντικής εκδήλωσης και θα δημιουργήσει πολύτιμες ευκαιρίες για όλες και όλους.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον σας και ανυπομονούμε να σας υποδεχθούμε στην “Ημέρα Καριέρας 2024” του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Με εκτίμηση,

Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας