Τμήμα Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας

Θέση εργασίας στην εταιρεία Maritime & Healthcare Group (Θεσσαλονίκη)

Surgical Nurse/Νοσηλευτή Χειρουργείου

Η Maritime & Healthcare Group, κορυφαίο πρακτορείο ιατρική πρόσληψης, αναζητά για λογαριασμό εκλεκτού πελάτης της στην πόλη της Θεσσαλονίκης, νοσηλευτή / νοσηλεύτρια χειρουργείου.

 Περιγραφή θέσης & αρμοδιότητες:

– Υποστήριξη χειρουργικών επεμβάσεων για την αντιμετώπιση οφθαλμολογικών παθήσεων
– Εργαλειοδοσία
– Προετοιμασία επεμβατικού εξοπλισμού
– Διαδικασίες αποστείρωσης και αιμοληψίας (ISO standards)
– Φλεβοκέντηση

Απαραίτητα Προσόντα:
– Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ Νοσηλευτικής
– Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
– Εγγραφή στην Ε.Ν.Ε. (Ένωση Νοσηλευτών Ελλάδος)
– Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (όχι νύχτες)
– Ομαδικότητα και συνέπεια

Παροχές:

– Σταθερή μισθοδοσία & ασφάλιση
– Συνεχείς εκπαιδεύσεις
– Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
– Προοπτικές εξέλιξης
– Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

 Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους, τη συνοδευτική επιστολή και τις σχετικές πιστοποιήσεις τους:

 ή να καλέσουν στο + 30 6944890026

Σημείωση: Η παρεχόμενη περιγραφή θέσης αποτελεί γενική περιγραφή των ευθυνών και των προσόντων που απαιτούνται για τη θέση. Επιπλέον καθήκοντα μπορεί να ανατεθούν ανάλογα με τις ανάγκες του εργοδότη και του ιατρικού κέντρου.

  • Επωνυμία Εταιρίας: Maritime & Healthcare Group

    Ιστοσελίδα Εταιρίας: https://www.maritimehealthcare.co/

    Επιστημονικά πεδία: Επιστήμες Υγείας

    Επιτρέπονται οι Αιτήσεις: Ναι

Μετάβαση στο περιεχόμενο